MIT6127
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
RADIATOR  MITSUBISHI
1996 up MITSUBISHI FUSO FV435 FS435 Truck Radiator
Core size: 840mm x 728mm x 56mm