14001.334 MT6126
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
RADIATOR  MITSUBISHI
MITSUBISHI FUSO Truck Radiator
Core size: 810mm x 728mm x 56mm