LED7030W SINGLE WHITE REFLECTOR 70MM X 30MM ADHESIVE 7030 7030W 7030WB GENUINE LED AUTOLAMPS 84035 84035BL
SINGLE WHITE REFLECTOR 70MM X 30MM ADHESIVE 7030 7030W GENUINE LED AUTOLAMPS 84035 84035BL
LS9196 LED7030W >COOL
Description
REFLECTORS ARE 70MM X 30MM WITH 3M TAPE AND ARE SOLD PER REFLECTOR "EACH"
Reflex Reflectors - 70mm x 30mm x 6mm
• 7030R • 7030RB
• Red Reflex Reflector
• 7030A • 7030AB
• Amber Reflex Reflector
• 7030W • 7030WB
• White Reflex Reflector
part no 7030R 7030RB 7030A 7030AB 7030W 7030WB