LED7030R SINGLE RED REFLECTOR 70MM X 30MM ADHESIVE 7030R 7030-R 7030RB GENUINE LED AUTOLAMPS 7030 84037 84037BL
SINGLE RED REFLECTOR 70MM X 30MM ADHESIVE 7030R 7030-R GENUINE LED AUTOLAMPS 7030 84037 84037BL
LS9194 LED7030R >COOL
Description
REFLECTORS ARE 70MM X 30MM WITH 3M TAPE AND ARE SOLD PER REFLECTOR "EACH"
Reflex Reflectors - 70mm x 30mm x 6mm
• 7030R • 7030RB
• Red Reflex Reflector
• 7030A • 7030AB
• Amber Reflex Reflector
• 7030W • 7030WB
• White Reflex Reflector
part no 7030R 7030RB 7030A 7030AB 7030W 7030WB