AF3115
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
BRAKE LINING KIT SET
BRAKE LINING KIT SET REAR
 8 PCS X 150MM WIDE
ISUZU FSR34  6HK1-TCN 7.8L 2008-2019  SUITS FSR34 FRONT OR REAR SAME LINING SET
ISUZU FSR90   4HK1-TCS 5.2L 2016-2019 SUITS FSR90 FRONT OR REAR SAME LINING SET
REF # DESC FITMENT BRAKE SIZE PC/SET RIVETS/PC
1245A BRAKE LINING SET FORD, INTER  381 x 76mm 4 14
1307D BRAKE LINING SET DODGE, FORD INTER. 381 x 88mm 4 14
1308D BRAKE LINING SET FORD, INTER., KENWORTH, MACK 381 x 101mm 4 14
4223AD BRAKE LINING SET INTERNATIONAL 419 x 127mm 8 10
4311JD BRAKE LINING SET EATON AXLES, VARIOUS MODELS 419 x 178mm 8 14
4317GD BRAKE LINING SET DENNING, INTER 419 x 152mm 8 10
44066-01D20/4 BRAKE LINING SET NISSAN ATLAS 320 x 75mm 4 12
4514GD BRAKE LINING SET ROCKWELL S CAM VARIOUS   419 x 152mm 8 8
4515ED BRAKE LINING SET ROCKWELL S CAM VARIOUS   419 x 178mm 8 16
4515HD BRAKE LINING SET ROCKWELL S CAM VARIOUS   419 x 178mm 8 12
4515HDXX BRAKE LINING SET ROCKWELL S CAM VARIOUS   421 x 178mm 8 12
4524BD BRAKE LINING SET ROCKWELL S CAM VARIOUS   419 x 127mm 8 8
4551D BRAKE LINING SET ROCKWELL S CAM VARIOUS   419 x 219mm 8 12
4561BD BRAKE LINING SET FORD, FREIGHTLINER, KENWORTH 413 x 88mm 4 14
4562AD BRAKE LINING SET FORD, MACK 381 x 88mm 4 14
4591D BRAKE LINING SET IMT LOWLOADER 311 x 191mm 8 12
4596D BRAKE LINING SET CHEV, FORD, INTER. 381 x 152mm 4 14
4602D BRAKE LINING SET ROCKWELL WEDGE VARIOUS   381 x 178mm 8 12
4605D BRAKE LINING SET ROCKWELL WEDGE VARIOUS   381 x 152mm 8 8
4607D BRAKE LINING SET DANA, FRUEHAUF LOWLOADER 311 x 191mm 8 4 (Bolts)
4649D BRAKE LINING SET DANA, FRUEHAUF LOWLOADER 311 x 203mm 8 10
4692D BRAKE LINING SET DANA, FRUEHAUF LOWLOADER 311 x 191mm 8 10
4702D BRAKE LINING SET ROCKWELL, IMT 381 x 101mm 8 8
4703D  BRAKE LINING SET ROCKWELL, IMT 381 x 127mm 8 8
4705D BRAKE LINING SET ROCKWELL, IMT 381 x 178mm 8 14
4707D BRAKE LINING SET ROCKWELL Q PLUS 419 x 178mm 8 14
4709D BRAKE LINING SET EATON Q PLUS 419 x 178mm 8 14
4710D BRAKE LINING SET ROCKWELL, NISSAN 381 x 219mm 8 16
4715D BRAKE LINING SET ROCKWELL Q PLUS 419 x 152mm 8 12
4719D BRAKE LINING SET EATON Q PLUS 419 x 127mm 8 10
4720D BRAKE LINING SET ROCKWELL Q PLUS 419 x 127mm 8 8
4725D BRAKE LINING SET EATON Q PLUS 419 x 152mm 8 10
4726D BRAKE LINING SET EATON Q PLUS 419 x 219mm 8 16
AF207 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 178mm 8 13
AF208 BRAKE LINING SET ISUZU 320 x 90mm 4 12
AF209 BRAKE LINING SET DAIHATSU MAZDA 320 x 75mm 4 12
AF247 BRAKE LINING SET HINO 412 x 203mm 8 12
AF248 BRAKE LINING SET HINO 412 x 216mm 8 12
AF249 BRAKE LINING SET HINO, FORD 406 x 127mm 8 8
AF253 BRAKE LINING SET ISUZU 400 x 115mm 4 16
AF258 BRAKE LINING SET ISUZU 400 x 130mm 8 12
AF259 BRAKE LINING SET HINO 320 x 100mm 4 14
AF260 BRAKE LINING SET HINO 320 x 115mm 4 14
AF262 BRAKE LINING SET HINO, MITSUBISHI 394 x 90mm 4 16
AF263 BRAKE LINING SET HINO, MITSUBISHI 394 x 125mm 4 14
AF264 BRAKE LINING SET ISUZU 320 x 75mm 4 10
AF267 BRAKE LINING SET ISUZU 300 x 75mm 4 12
AF269 BRAKE LINING SET FORD TRADER 320 x 75mm 4 12
AF274 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 178mm 8 13
AF276 BRAKE LINING SET ISUZU 320 x 110mm 4 14
AF277 BRAKE LINING SET ISUZU 320 x 120mm 4 16
AF280 BRAKE LINING SET FORD, MAZDA 320 x 90mm 4 12
AF282 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 320 x 75mm 4 12
AF283 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 410 x 140mm 8 10
AF284 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 410 x 200mm 8 14
AF285 BRAKE LINING SET HINO 400 x 102mm 8 10
AF286 BRAKE LINING SET HINO 400 x 130mm 8 10
AF287 BRAKE LINING SET HINO 320 x 100mm 4 14
AF288 BRAKE LINING SET HINO 320 x 115mm 4 14
AF289 BRAKE LINING SET HINO, MITSUBISHI 400 x 120mm 8 10
AF290 BRAKE LINING SET HINO, MITSUBISHI, NISSAN 400 x 155mm 8 12
AF291 BRAKE LINING SET HINO, FORD 406 x 202mm 8 12
AF292 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 180mm 8 15
AF293 BRAKE LINING SET HINO, MITSUBISHI 370 x 135mm 8 10
AF295 BRAKE LINING SET HINO, MITSUBISHI 370 x 100mm 4 14
AF296 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 178mm 8 13
AF297 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 140mm 8 12
AF298 BRAKE LINING SET HINO, FORD, MITSUBISHI 320 x 110mm 4 12
AF305 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 140mm 8 10
AF309 BRAKE LINING SET ISUZU 370 x 100mm 4 16
AF311 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 115mm 4 20
AF312 BRAKE LINING SET ISUZU, MITSUBISHI 370 x 120mm 4 20
AF316 BRAKE LINING SET MITSUBISHI, NISSAN 320 x 110mm 8 6
AF317 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 320 x 130mm 8 6
AF318 BRAKE LINING SET NISSAN   400 x 129mm 8 6
AF319 BRAKE LINING SET NISSAN   410 x 150mm 8 10
AF320 BRAKE LINING SET NISSAN   410 x 220mm 8 15
AF321 BRAKE LINING SET HINO, FORD 320 x 110mm 4 14
AF322 BRAKE LINING SET USE GG217/1
AF323 BRAKE LINING SET USE GG218/1
AF324 BRAKE LINING SET HINO, FORD 320 x 125mm 4 14
AF325 BRAKE LINING SET NISSAN 320 x 135mm 8 6
AF326 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 320 x 120mm 8 6
AF327 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 320 x 140mm 8 6
AF329 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 410 x 220mm 8 16
AF330 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 220mm 8 17
AF331 BRAKE LINING SET MITSUBISHI 410 x 150mm 8 10
AF333 BRAKE LINING SET HINO 320 x 145mm 8 10
AF334 BRAKE LINING SET HINO 406 x 152mm 8 12
AF335 BRAKE LINING SET NISSAN 410 x 219mm 8 15
AF336 BRAKE LINING SET SEE AF340 410 x 150mm 8 10
AF337 BRAKE LINING SET FORD, MAZDA 320 x 90mm 4 12
AF338 BRAKE LINING SET HINO, FORD 320 x 145mm 8 10
AF340 BRAKE LINING SET NISSAN 410 x 150mm 8 10
AF341 BRAKE LINING SET MITSUBISHI, NISSAN 320 x 95mm 8 6
AF342 BRAKE LINING SET MITSUBISHI, NISSAN 320 x 115mm 8 6
AF345 BRAKE LINING SET ISUZU 410 x 152mm 8 10
AF377 BRAKE LINING SET NISSAN 394 x 101mm 4 18
AF378 BRAKE LINING SET NISSAN 400 x 130mm 8 10
AF402 BRAKE LINING SET ISUZU 320 x 144mm 8 12
AF404 BRAKE LINING SET ISUZU 320 x 100mm 4 12
AF407 BRAKE LINING SET HINO 320 x 75mm 4 10
AF419 BRAKE LINING SET NISSAN 320 x 155mm 8 10
AL49/1 BRAKE LINING SET ALBION, DAF 394 x 152mm 4 12