SA 8424 SA8424 AIR FILTER A 313 - PA 7910 - S 9540 A - A 459 - 30.026.00 - WA 6305 NA2606 - AG1134 - PA7167 - CA5468 - E694L - ELP3620 - LX1270 - LX725 - C1618 - AY120NS005 - 16546AX600 - 16546OU800 - 165460U800 - 1654641B00 - A313 - PA7910 - S9540A
SA 8424 SA8424 AIR FILTER A 313 - PA 7910 - S 9540 A - A 459 - 30.026.00 - WA 6305 NA2606 - AG1134 - PA7167 - CA5468 - E694L - ELP3620 - LX1270 - LX725 - C1618 - AY120NS005 - 16546AX600 - 16546OU800 - 165460U800 - 1654641B00 - A313 - PA7910 - S9540A - A459 - 3002600 - WA6305
SA 8424
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
THIS IS A SPECIAL ORDER IN ITEM, IT TAKES 2-6  BUSINESS DAYS
AND IS ORDERED AS SOON AS PAYMENT IS MADE
ONCE YOU HAVE PAID FOR THE ITEM THERE IS NO REFUND !
IF YOU ARE UNSURE  THAT THIS FILTER IS CORRECT
PLEASE GET AND QUOTE THE NUMBER AND BRAND
OFF YOUR OLD FILTER AND LET US CROSS REFERENCE FOR YOU TO CHECK !
CLICK EMAIL BELOW
jimmy@brettstruck.com.au
Bretts Truck Parts & All Filters - Truck Parts Supplier in Berkeley Vale
PART NUMBER
Description     FILTER HIFI BTP BRETTS
Details EMAIL FOR MORE DETAILS ON THIS ITEM
jimmy@brettstruck.com.au
Filter specifications
0.160
WEIGHT (KG)
D1 (MM)
D2 (MM)
D3 (MM)
0.000
D7 FILET 1
D8 FILET 2
H1 (MM)
H2 (MM)
H3 (MM)
MODELS
NISSAN
MICRA III 1,0 16V
MICRA II 1,3I 16V
MICRA II 1,4I 16V
MICRA III 1,4 16V
MICRA II 1,0I 16V
MICRA III 1,2 12V
NOTE 1,4
CROSS REFERENCES
BTP  SA8424
HIFI  SA 8424
NA 2606 - 1457433273 - AG 1134 - PA 7167 - CA 5468 - E 694 L - ELP 3620 - LX 1270 - LX 725 - C 1618 - AY120-NS005 - 16546-AX600 - 16546-OU800 - 16546-0U800 - 16546-41B00 - A 313 - PA 7910 - S 9540 A - A 459 - 30.026.00 - WA 6305