SC 70002 CAG
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
THIS IS A SPECIAL ORDER IN ITEM, IT TAKES 2-6  BUSINESS DAYS
AND IS ORDERED AS SOON AS PAYMENT IS MADE
ONCE YOU HAVE PAID FOR THE ITEM THERE IS NO REFUND !
IF YOU ARE UNSURE  THAT THIS FILTER IS CORRECT
PLEASE GET AND QUOTE THE NUMBER AND BRAND
OFF YOUR OLD FILTER AND LET US CROSS REFERENCE FOR YOU TO CHECK !
CLICK EMAIL BELOW
jimmy@brettstruck.com.au
Bretts Truck Parts & All Filters - Truck Parts Supplier in Berkeley Vale
PART NUMBER
Description     FILTER HIFI BTP BRETTS
Details EMAIL FOR MORE DETAILS ON THIS ITEM
jimmy@brettstruck.com.au
Filter specifications
2.640
WEIGHT (KG)
NONE
CERTIFICATION
D1 (MM)
D2 (MM)
D3 (MM)
0.000
D7 FILET 1
D8 FILET 2
H1 (MM)
H2 (MM)
H3 (MM)
MODELS
  • DEUTZ-FAHR
  • Agrocompact F60 Agrocompact F80 Agrocompact F90
  • HURLIMANN
  • XN 706 XN 707 XN 708
  • LAMBORGHINI
  • 660 AGILE 770 AGILE 880 AGILE 990 AGILE 990 PLUS
  • SAME
  • 100 F DORADO 100 S DORADO 100 V DORADO 55 F DORADO 60 GOLDEN 65 GOLDEN 70 F DORADO 70 S DORADO 70 V DORADO 75 F DORADO 75 GOLDEN 75 S DORADO 75 V DORADO 85 FRUTTETO II 85 GOLDEN 90 F DORADO 90 S DORADO 90 V DORADO