SA 14587
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
THIS IS A SPECIAL ORDER IN ITEM, IT TAKES 2-6  BUSINESS DAYS
AND IS ORDERED AS SOON AS PAYMENT IS MADE
ONCE YOU HAVE PAID FOR THE ITEM THERE IS NO REFUND !
IF YOU ARE UNSURE  THAT THIS FILTER IS CORRECT
PLEASE GET AND QUOTE THE NUMBER AND BRAND
OFF YOUR OLD FILTER AND LET US CROSS REFERENCE FOR YOU TO CHECK !
CLICK EMAIL BELOW
jimmy@brettstruck.com.au
Bretts Truck Parts & All Filters - Truck Parts Supplier in Berkeley Vale
PART NUMBER
Description     FILTER HIFI BTP BRETTS
Details EMAIL FOR MORE DETAILS ON THIS ITEM
jimmy@brettstruck.com.au
Filter caracteristics
0.940
WEIGHT (KG)
D1 (MM)
87.000
D2 (MM)
D3 (MM)
D7 FILET 1
D8 FILET 2
H1 (MM)
H2 (MM)
H3 (MM)
MODELS
  • ATLAS COPCO
  • XAS 26 E XAS 26 YA XAS 32 XAS 36 XAS 36 YD
  • BAUMANN
  • DS 40
  • BOMAG
  • COMPAIR
  • C 38 G C 42 C 50 G Z 100 Z 125 Z 65 Z 70 P Z 85 Z 85 P
  • DEMAG
  • SC 25 DS SC 3 SC 3 D SC 30 DS 1 SC 30 DS 2 SC 40 DS 1 SC 40 DS 2
  • DYNAPAC
  • CC 14 F 4 C
  • ECOAIR
  • F 30 F 42 F 47 F 55 D
  • FENDT
  • 200 K/V 203 P/P II 203 V/V II 204 P/V 205 P 240 S FARMER 250 V/VA 260 P/PA/V/VA 270 P/PA/V/VA 280 P/PA FARMER
  • FINI
  • ROTAR C 10 ROTAR C 7 ROTAR R 10 SERIE 1 ROTAR R 15 SERIE 1 ROTAR R 40 SERIE 1
  • HAULOTTE
  • HA 260 PX
  • KAESER
  • M 28 M 30 M 35 M 37 M 51 M 51-10 M 56
  • KAISER
  • S 1-3 TF
  • PUTZMEISTER
  • SP 11 SP 11 DHF SP 11 DMB SP 11 DMT SP 11 DQR
  • RACO
  • 1600 HR
  • REFORM
  • MULI 400 MULI 401 MULI 440 MULI 550
  • SCHAEFF
  • HML 25 X/XA HML 30 A/B/C/D HR 26 D