ZZZ GP-072-M10XM12 10MM MALE X 12MM FEMALE ADAPTOR REDUCING REDUCE METAL GP072M10XM12 10MM X 1.25MM PITCH X 12MM X 1.50MM PITCH To enlarge or reduce the thread size in the connection of clamps, etc.
GP-072-M10XM12
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
10MM MALE X 12MM" FEMALE ADAPTOR REDUCING
10MM X 1.25MM PITCH
X
12MM X 1.50MM PITCH