11513.325 H/BRAKE HAND BRAKE BACKING PLATE ASSY MC832982 MC894654 MC894656 PARK PARKING BRAKE BACK PLATE FK617 MITSUBISHI FK617 1995- 16" WHEELS 6D16-2A 6D16-1AT2 7.5L 1995-10/1997 FK617 1995- 20" WHEELS 6D16-2A 6D16-1AT2 7.5L
11513.325 H/BRAKE HAND BRAKE BACKING PLATE ASSY MC832982 MC894654 MC894656 PARK PARKING BRAKE BACK PLATE FK617 MITSUBISHI FK617 1995- 16" WHEELS 6D16-2A 6D16-1AT2 7.5L 1995-10/1997 FK617 1995- 20" WHEELS 6D16-2A 6D16-1AT2 7.5L 1995-10/1997 FK617 10/1997- ALL HAD 17.5" 6D16-2A 2AT7 7.5L 10/1997-2003