LS9101 LED1458AM MULTI VOLT LED AMBER CLEARANCE LAMP 12V 24V 12/24V 1458 1458AM 12V 24V LEDS L.E.D AMBER SIDE FRONT END MARKER LAMP LIGHT 1458A
LS9101 LED1458AM >COOL
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
LED AMBER   MARKER LAMPS
ADR APPROVED
5 YEAR MANUFACTURER WARRANTY
LED Supplementary Side Direction Indicator Marker Lamp 12/24 Volt
Amber Illumination
3 x High Intensity White LED's
Amber Optical Hardened Acrylic Lens
Black Plastic Housing with mounting screws included
Surface Mount- low mounting depth for easy installation
Tinned Copper Pre-wired 200mm Lead