HPC Phoenix Copper Fire Bowl Electronic Ignition Gas Fire Pit - PHOEN47X25/SFIRE-EI 120 VAC
CALL FOR HUGE DISCOUNTS - WE WILL BEAT ANY PRICE 562-755-7520
PHOEN47X25/SFIRE-EI 120 VAC
Fuel Type
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
greatgrills (626)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Money Back / Exchange within 14 days
Description
HPC Phoenix Copper Fire Bowl  Electronic Ignition Gas Fire Pit
PHOEN47X25/SFIRE-EI  120 VAC
Natural Gas or Liquid Propane
CALL FOR HUGE DISCOUNTS
WE WILL BEAT ANY PRICE
  • Complete Copper Fire Bowl Package
  • Rectangle Hammered Copper Fire Bowl with a with a with a 36X14SSEI-S Insert burning at 75K BTU
  • 47" Length, 25" Wide, 18" Tall with a 13" Base
  • 120 VAC