LED175AW2 1 PAIR (2) 12V FRONT LAMP BULL BAR BLINKER PARK 1/3 WHITE 2/3 AMBER FULLY SUBMERSIBLE 175AW LED L.E.DS LED175 BULLBAR LEDS FUSO ISUZU HINO MITSUBISHI MAZDA 175A 175AW LED175 LD175AW 175AW2
LED175AW2 >COOL
Description
LED175AW
THESE ARE SOLD AS A PAIR
• Front bull bar LED indicator/direction marker.
• 2/3 Amber LED’s, 1/3 White LED’s
• Fits most conventional bull bars
• Fully submersible
• 12V
  LENGTH  175MM
X
HEIGHT 24MM
X
WIDTH 50MM