BIO AC0118B Cabin Air Filter Biofunctional AC0118 CABIN AIR FILTER MANN-FILTER CUK2862 FP2862 CU2862 VAG 1J0 819 644 A VAG JZW 819 653 VOLKSWAGEN 1J0819644 RYCO RCA118 RCA118C RCA118P RCA118MS
AC0118B Biofunctional
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
JS AC0118B
PART AC0118B
Description CABIN FILTER POLEN FILTER
Details BIO FUNCTIONAL
Cabin Air Filter Biofunctional BIO FUNCTIONAL
Frecious Plus
RCAXXXMS = MICROSHIELD RANGE
CAV-XXXXX = SAKURA BIO GUARD TRIPLE LAYER FILTRATION
FP-XXXX = MANN FILTER Biofunctional cabin filter
Volkswagen    Beetle 2.3L  V5    1999-on
Volkswagen    Beetle 1.6L    2001-on        9C. Petrol. 4Cyl. AYD/BFS. MPFI. SOHC
Volkswagen    Golf 3.2L    2003-2004  1J. R32. Petrol. BFH. MPFI. DOHC 24V
Volkswagen    Golf 1.6L    1998-2004    1J. Petrol. 4Cyl. AKL. MPFI. DOHC 16V.
Volkswagen    Beetle 2.0L    2000-2005 9C. Petrol. 4Cyl. AQY/BER. MPFI. SOHC 8V.
Volkswagen    Golf 2.0L    1999-2004   1J. Petrol. 4Cyl. APK/AQY. MPFI. SOHC 8V
Volkswagen    Bora  2.3L V5    1999-2007   1J. Petrol. AGN/AGZ/AQN
Volkswagen    Beetle 1.9L TDi    2005-  9C. Turbo Diesel. 4Cyl. BSW. SOHC 8V