AC0004CSET
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
CABIN AIR FILTER  BUY ON-LINE @ BRETTS ALL FILTERS
THIS IS A SET (KIT) OF 2
AC32004CSET AZUMI
PART AC0004CSET
Description CABIN AIR FILTER WACF0010 / 64110008138
Details H:30 L:257 W:193
BMW
520D 1.9L E39 2000-2004
523I 2.5L 6CYL E39 1995-2000
525D 2.5L E39 2000-ON
525I 2.5L 6CYL E39 2000-04
5528I INC T/WAGON 2.8L 6CYL E39 1996-2000
528I E39 2.8L PETROL M52B28 MPFI DOHC 24V 04/96-11/00
535I 3.5L V8 E39 1996-2004
540I E39 4.0L V8 1996-2004
545I E39 4.4L M62 V8 32V 1996-1999