Superior 72" SERIES LINEAR OUTDOOR GAS FIREPLACE INSERT / SINGLE SIDED OR SEE THROUGH / VENT-FREE ODLVF72ZEN
CALL FOR HUGE DISCOUNTS WE WILL BEAT ANY PRICE 562-755-7520
ODLVF72ZEN
Description
Superior 72" SERIES LINEAR OUTDOOR GAS FIREPLACE INSERT / SINGLE SIDED OR SEE THROUGH / VENT-FREE ODLVF72ZEN WITH FREE HAND HELD REMOTE
Features
  • Available in 36”, 48”, 60” and 72” linear configurations