Superior 48" LINEAR OUTDOOR GAS FIREPLACE INSERT / SINGLE SIDED OR SEE THROUGH / VENT-FREE ODLVF48ZEN WITH FREE HAND HELD REMOTE
CALL FOR HUGE DISCOUNTS WE WILL BEAT ANY PRICE 562-755-7520
ODLVF48ZEN
Description
WE STOCK EVERY ITEM SUPERIOR MAKES!
Light up outdoor living with the
Features
  • Available in 36”, 48”, 60” and 72” linear configurations