HPC 32" Mesa Round Hammered Complete Copper Fire & Water Bowl - Electronic Fire Pit Insert - MESA32W-EI/24VAC
CALL FOR HUGE DISCOUNTS - WE WILL BEAT ANY PRICE 562-755-7520
MESA32W-EI/24VAC
Fuel Type
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
greatgrills (626)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Money Back / Exchange within 14 days
Description
CALL FOR HUGE DISCOUNTS
WE WILL BEAT ANY PRICE
  • CSA Certified Electronic Fire Pit Insert  -18FSS90EI
  • Mesa Hammered Copper Bowl - Oil rubbed hammered
  • 50k BTU
  • 32" Dia x 15" Round Hammered - 8" Water Scupper