HPC 32" Mesa Round Hammered Copper Fire Bowl Match Lit - MESA32-MLFPK
CALL FOR HUGE DISCOUNTS - WE WILL BEAT ANY PRICE 562-755-7520
MESA32-MLFPK
Fuel Type
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
greatgrills (626)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Money Back / Exchange within 14 days
Description
HPC 32" Mesa Round Hammered Complete Copper Fire Bowl Match Lit  - MESA32-MLFPK
CALL FOR HUGE DISCOUNTS
WE WILL BEAT ANY PRICE
  • Certified match lit fire pit insert
  • Mesa Hammered Copper Bowl - Oil rubbed hammered
  • Insert has a 18" Flat Pan and 12" PENTA Burner
  • Access Door built into copper (PENTA18 MLFPK)
  • 18" 50k BTU
  • Dimensions: 32" diameter - 15" tall - 15" bottom base