WF322 22" 550MM WF222 JIKIU ToyoGuard FLAT WIPER BLADES NISSAN 28890-1CA0A PITWORK AY002-U550R PITWORK AY00J-UDZ1R PITWORK AY00J-UDZ2R SUBARU 86542-FE090 SUBARU 86542-KG110 SUBARU 86542-SA040 VAG 1K8 955 426 E VW
WF322 22" 550MM WF222 JIKIU ToyoGuard FLAT WIPER BLADES Drive Joy V98BU55R1 Drive Joy V98GU55R2 NISSAN 28890-1CA0A PITWORK AY002-U550R PITWORK AY00J-UDZ1R PITWORK AY00J-UDZ2R SUBARU 86542-FE090 SUBARU 86542-KG110 SUBARU 86542-SA040 VAG 1K8 955 426 E VAG 1K8 998 002 A High Quality/High Performance New AERO-Dynamic Design/Plastic Coverage Design Unique three sections design applies even pressure along the entire blade length Long product life cycle due to the even distribution of force. Clean wiping due to the proven triple component wiper blade. Delivers the ultimate smooth,clean,chatter-free wipe
WF322
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
brettstruck1 (38796)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Returns are not accepted
Description
WF = FLAT WIPER BLADES
22"
550MM
WF SERIES SIZES FROM 12" (305MM) - 28" (700MM) MOST SIZES AVAILABL