LED7030W TWIN PACK WHITE REFLECTOR 70MM X 30MM ADHESIVE 7030 7030W 7030WB GENUINE LED AUTOLAMPS 84035 84035BL Features & Benefits 2 Pack 70 X 30 mm rectangle Self adhesive Complies with adr Non fade NOT NARVA LED AOTOLAMPS
TWIN PACK WHITE REFLECTOR 70MM X 30MM ADHESIVE 7030 7030W 7030WB GENUINE LED AUTOLAMPS 84035 84035BL Features & Benefits 2 Pack 70 X 30 mm rectangle Self adhesive Complies with adr Non fade NOT NARVA LED AOTOLAMPS 2 Pack 70 X 30 mm rectangle Self adhesive Complies with adr Non fade NOT NARVA LED AOTOLAPMS
LS9195X2 LED7030WX2 >COOL
Description
REFLECTORS ARE 70MM X 30MM
WITH 3M TAPE
Features & Benefits
2 Pack
70 X 30 mm rectangle
Self adhesive
Complies with adr
Non fade
Reflex Reflectors - 70mm x 30mm x 6mm
• 7030R • 7030RB
• Red Reflex Reflector
• 7030A • 7030AB
• Amber Reflex Reflector
• 7030W • 7030WB
7030RB
7030A
7030AB
7030W