KIT2046 FILTER KIT HOLDEN CRUZE JH 1.4L 4CYL A14NET TURBO PETROL 2011- OIL AIR FILTERS LUBE SERVICE 4Cyl 14NET/A16LET. MPF DOHC 16V Inc Turbo
FILTER KIT HOLDEN CRUZE JH 1.4L 4CYL A14NET TURBO PETROL 2011- OIL AIR FILTERS LUBE SERVICE
KIT2046
BTP FILTERS AUSTRALIA
Out of Stock
WE CAN ORDER THIS ITEM IN FOR YOU 1-3 DAYS
Description
FILTER KIT HOLDEN CRUZE JH 1.4L 4CYL A14NET TURBO PETROL 2011-
OIL AIR FILTERS LUBE SERVICE
PART
OE0067
Description
OIL FILTER R2694P / 93185674
Details
H:106/95 OD:57/57 ID:24/9.5
PART
A52011
A-65440 AIR FILTER 13272719 / A1747
Details
H:38/33 L:260 W:266
WHAT ABOUT A CABIN FILTER
AC9205
CABIN AIR FILTER 13271190
H:35 L:239 W:205