LRH2400LHNEW LH LEFT HAND MIRROR HEAD WITH LED L.E.D LAMP & CONVEX 17" X 8" ISUZU HINO METAGAL STYLE AUSSIE TRUCK MIRRORS MITSUBISHI VERSUS MIRRORS AUSTRALIA RH2400 NEW STYLE RH2400 LRH2400
LH LEFT HAND MIRROR HEAD WITH LAMP & CONVEX 17" X 8" RH2400 LRH2400 ISUZU HINO METAGAL STYLE AUSSIE TRUCK MIRRORS MITSUBISHI VERSUS MIRRORS AUSTRALIA
LRH2400LH XL LH 18807.032
Description
Two-piece split mirror, Left hand mount
WITH LED LAMP FITTED
AND 24V HEATER
LH HEAD SIZE 17 1/2" x 8"
(440mm x 200mm)
BLACK ABS PLASTIC WITH U.V.
STABILISER
CLAMP ADJUST TO SUIT 16mm - 22mm
VOLTAGE
18"
6"
16MM-24MM
S
18"
6"
16MM-24MM
B
16"
6"
16MM-24MM
RH2006A
S
16"
6"
16MM-24MM
RH2006B
B
6"
9"
10MM BOLT
11"
6"
16MM-24MM
13"
8"
16MM-19MM
10"
6"
16MM-19MM
15"
6"
16MM-24MM
17"
8"
16MM-24MM
YES
17"
8"
16MM-24MM
YES
17"
7"
16MM-23MM
RH2450
12"
7"
18MM
C
RH4003
11"
7"
16MM-23MM
C
16"
7"
16MM-23MM
GEN
24V
16"
7"
16MM-23MM
RH
RH4011XL
24V
16"
7"
16MM-23MM
LH
GEN
24V
16"
9"
14MM-25MM
11"
7"
20MM
10"
6"
16MM-17MM
13"
7"
16MM-17MM
13"
8"
21MM-23MM
15"
7"
18MM-20MM
15"
7"
18MM-20MM
15"
7"
16MM-23MM
19"
8"
19MM-32MM
24V
19"
8"
19MM-32MM
24V
22"
8"
19MM-32MM
24V
22"
8"
19MM-32MM
24V
17"
8"
16MM-24MM
12V
19"
8"
16MM-22MM
12V
19"
8"
16MM-22MM
12V
8"
8"
28MM
MERC
24V
18"
7"
28MM
MERC
18"
7"
28MM
14"
12"
BOLTS
10"
6"
BOLTS
SCANIA
18"
6"
16MM-24MM
LRH2000B
12/24V
17"
8"
16MM-22MM
LRH2400LH
YES 24V
12/24V
17"
8"
16MM-22MM
LRH2400RH
YES 24V
6"
4"
16MM
WA2014A
6"
4"
16MM
WA2014B
4"
WA2015
5"
4"
STICK ON
WA2016-
5"
4"
7"
ROUND
16MM
5"
16MM
8"
16MM
6"
16MM